Viceværter

Arne Thomsen

Mobil: 40 89 67 85
athomsen@vardebolig.dk
Tilknyttet afdeling 0104, 0105, 0112, 0128 (Tofterup) 0156, 0173 & 0174

 

René Larsen

Mobil: 40 89 67 84
rlarsen@vardebolig.dk
Tilknyttet afdeling 0101, 0107, 0108, 0109, 0120, 0124, 0127, 0128 (Agerbæk) & 0163

 

Carsten Pedersen

Mobil: 23 39 50 97
cpedersen@vardebolig.dk
Tilknyttet afdeling 0106, 0137, 0139, 0147, 0154, 0425, 0426 og 0601 (Horne, Billum og Janderup).

 

Allan Lund

Mobil: 21 27 23 43
alund@vardebolig.dk
Tilknyttet:
Afd. 0401, Ebbe Brydesvej/Dr. Thorsensvej/ Kalkovnsvej/Åvej/Ortenvej 55, 6800 Varde
Afd. 0412, Vinkelvej 22-28, 6800 Varde
Afd. 0412, Savvænget 1-46, 6800 Varde
Afd. 0111, Grimstrup
Afd. 0125, Tjæreborg og Esbjerg
 

 

Klaus Bruun Jensen

Tilknyttet afdeling 0401 - 0429.

 

Martin Kristensen

Mobil: 20 20 11 28
mkristensen@vardebolig.dk
Tilknyttet:
Afd. 0406, Ringkøbingvej 4-10, Ringkøbingvej 33/Digtervænget 2, Østergade 21/Lundgade 16, 6800 Varde
Afd. 0408, Hedestien 15-46, 6800 Varde
Afd. 0413, Skovkrogen 5-29, 6800 Varde
Afd. 0414, Skovkrogen 2-24, 6800 Varde
Afd. 0415, Vestervold 1 B, C og D, 6800 Varde
Afd. 0423, Østergade 15 A-R, 6800 Varde
Afd. 0428, Frisvadvej 1 og 1 B, 6800 Varde

 

Jannik Hansen

Mobil: 21 22 93 70
jhansen@vardebolig.dk
Tilknyttet:
Afd. 0410, Lerpøtparken 1-15 & 2-16, 6800 Varde
Afd. 0417, Nørremarksvej 2-50, 60-90, 92-122, 124-140, 142-172, 176-234, 6800 Varde

 

 

Johnny Thomsen

Mobil: 21 27 32 12
jthomsen@vardebolig.dk
Tilknyttet:
Afd. 0169, Alslev
Afd. 0416, Ortenvej 53 A-I, 6800 Varde
Afd. 0417, Grøntoften 2-12, Tinghøj, 6800 Varde
Afd. 0429, Campus Alle 4-54, 6800 Varde
Afd. 0601, 0601 (Bredgade 50 B - I, Alslev / Bredgade 50 A, L 1-11, Alslev (Thueslund))
Afd. 0602, Carolineparken 1 / Rosenhaven / Hedebo, 6800 Varde

 

Acceptér cookies fra vardebolig.dk

Denne hjemmeside bruger cookies til af forbedre din oplevelse af sitet

Du kan altid slette cookies via de avancerede indstillinger i din browser